Tel.: +43 1 966 02 61 |
Viyana' da otobüs kiralama: Otobüs turları, otobüs gezileri ve otobüs transferleri için otobüs kiralama ve minibüs kiralama

Viyana' da otobüs kiralama ve minibüs kiralama

ViennaBus.com' a Hoşgeldiniz! Eğer Viyana'da, Viyana'ya ve Viyana çıkışlı otobüs turları, otobüs transferleri veya otobüs gezileri için otobüs veya minibüs arıyorsanız doğru adrestesiniz. Profesyonel ekibimiz size Viyana' da şehir gezi turlarından, etkinlikler ve organizasyonlar için şehir transferinden, Viyana Schwechat hava limanına veya Bratislava hava limanına hava limanı servisine kadar her türlü vesile için otobüs kiralama ve minibüs kiralama hizmetlerini sunmaktadır. Size otobüs ve minibüslerimiz ile yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz ve sorularınız için her zaman bizimle üzerinden irtibata geçmenizi rica ediyoruz.

Size seve seve Viyana seyahatleriniz ve organizasyonların planlanması konusunda destek oluyoruz, restoran seçiminde ve masa rezervasyonunuzda yardımcı oluyoruz, otel rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz ve turistik rehberlik, gezi turu rehberlik, organizasyon hostesi, gösteri sanatçıları, konser biletleri, fayton gezileri, şehir turları, müze turları ve Viyana' da kültür ve turizm ile ilgili diğer hizmetleri organize ediyoruz.

Otobüs siparişi ve otobüs kiralama ile ilgili tüm sorularınızı bize aşağıdaki dillerde yöneltebilirsiniz:
Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Macarca, Romanca, Rusça ve Bulgarca.
Viyana'da otobüsünüzü bu şekilde kiralayabilirsiniz
Stichwortliste

Otobüs turları, otobüs transferleri veya otobüs gezileri için otobüs veya minibüs kiralayabilmek için ya otobüs siparişi formumuzu kullanmanızı ya da tarafımıza adresine bir e-Mail göndermenizi rica ederiz. En iyi şekilde eğitilmiş ofis ekibimiz size etkili ve nazik bir danışmanlık hizmeti ve anında size otobüs siparişiniz ile ilgili bir teklif sunar. «ok acil durumlarda bize +43 1 966 02 61 telefon numarasından da ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki bilgilerinize otobüs transferleriniz ve otobüs turlarınız için mutlaka ihtiyaç duyduğumuzu dikkate almanızı rica ederiz.

  • Siparişi verenin ismi, telefon numarası ve e-Mail adresi
  • Arzu edilen otobüs seyahatin tarihi, başlangıç zamanı ve süresi
  • Yolcu sayısı ve seyahatin amacı
  • İhtiyaç duyulan araçların adeti ve tipi (otobüsler, minibüsler)
  • Arzu edilen otobüs büyüklüğü, otobüs tabelaları ve otobüs donanımı
  • Kalkış yeri ve varış yeri, olası ara duraklar
  • Seyahat boyunca irtibata geçeceğimiz ilgili kişinin ismi ve cep telefonu
Bilgi Kısıtlı hareketliliğe sahip insanlar için tekerlekli sandalyeye uygun minibüsler ile de otobüs transferleri ve otobüs turları hizmeti sunmaktayız.

Talebiniz geldikten sonra tarafınıza -normalde birkaç saat içerisinde- otobüs kiralamanız veya minibüs kiralamanız ile ilgili detaylı fiyat bilgileri içeren bir teklif gönderiyoruz. Bu teklif aynı zamanda sipariş formu olarak da kullanılabilinir: Otobüs seyahatini sipariş etmek için, tarafımıza imzalanmış formu faks veya posta yolu ile göndermeniz yeterlidir. Ardından hemen Viyana'da, Viyana çıkışlı veya Viyana'ya otobüs seyahatiniz, otobüs geziniz veya otobüs transferiniz ile ilgili önemli bilgileri içeren teyidi size gönderiyoruz. Sorularınızı her zaman memnuniyetle üzerinden yanıtlarız. Mesajınızı memnuniyetle bekliyoruz!

Avusturya Medya Yasası ve E-Ticaret Yasasına dayalı satışçı bilgileri

www.viennabus.com üzerinden online sunulan otobüs transferleri, otobüs turları ve otobüs gezileri için otobüs kiralama ve minibüs kiralama hizmetleri City Tours firmasının bir hizmetidir. KDV tanımlama numarası ATU62174845, merkezi -1120 Wien, Rosaliagasse 19/6, Viyana Ticaret Mahkemesi Siciline şirket defter numarası 270290k ile kayıtlıdır, Alexander Ehrlich ve Radosveta Ehrlich şirket yöneticileri tarafından yönetilmektedir, Viyana Ekonomi Dairesi seyahat acenteleri uzmanlık grubu üyesidir, Ekonomi ve İş Bakanlığın seyahat organizatörleri listesine 2006/0029 organizatör numarası ile kayıtlıdır ve Avusturya Bilgi İşlem Siciline 3000394 DVR numarası ile kayıtlıdır. ViennaBus üzeri yapılan tüm sözleşmeler City Tours Genel İş Şartnamesine tabidir. Müşteri parasının güvencesi ERSTE Bank AG vasıtasıyla 18.317.005 teminat numarası ile sağlanmaktadır, tasfiyeci olarak Europšische Reiseversicherung (Avrupai Seyahat Sigortası), Augasse 5-7, A-1090 Viyana görev yapmaktadır. Mahkeme yeri Viyana'dır, uluslararası ödemeler için banka bilgileri aşağıdaki gibidir: Erste Bank, Gudrunstrasse 122, A-1100 Viyana, banka no. 20111, hesap numarası 28546155600; uluslararası ödemeler için: IBAN = AT85 2011 1285 4615 5600, BIC = GIBAATWW.

Viyana' da Master Card ödemeli otobüs siparişleri Viyana' da Diners Club ödemeli otobüs siparişleri Viyana' da Visa Card ödemeli otobüs siparişleri